ul. Trockiego 43, 30-394 Kraków
Pracujemy: pon-pt 9-17, sob: 10-14
Kontakt: +48 510 213 268

Kilka słów o naszej działalności…

Firma ABCLAP została założona w 2019 roku w Krakowie jako mała rodzinna działalność, której główną podstawą jest szeroki handel sprzętem IT i serwisowaniem urządzeń takich jak laptopy i komputery stacjonarne. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, której zaufało tysiące zadowolonych klientów z całej Polski z różnych sektorów gospodarki. Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność i pełna uczciwość. Naszym priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie klienta, to nas buduje i motywuje do dalszego działania.

Nasz serwis laptopów jest wyposażony w nowoczesny sprzęt umożliwiający diagnozę każdego sprzętu komputerowego. Podejmujemy się napraw prostych jak i tych bardziej złożonych i skomplikowanych. Jeśli jakiś serwis nie chciał się podjąć naprawy lub zaproponował zaporową cenę, zgłoś się do Nas, znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Dlaczego warto naprawić laptop u Nas?

 • Mamy zasięg Ogólnopolski, odbierzemy sprzęt do naprawy naszym kurierem Inpost lub UPS.
 • Na każdą naprawę udzielamy gwarancji od 3-12 miesięcy.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nasza wiedza serwisowa sięga kilkunastu lat.
 • Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny.
 • Znamy dobrze potrzeby Naszych klientów, sprzęt ma działać bezawaryjnie przed długie lata 🙂
 • Jesteśmy legalnie działającą firmą, wystawiającą paragon lub pełną fakturę VAT dla Firm.
 • Mamy dostęp do ogromnej ilości oryginalnych części zamiennych, które mamy możliwość wykorzystać do napraw serwisowych.
 • Sprzęt na wczoraj? Nie ma problemu, opcjonalnie oferujemy możliwość naprawy ekspresowej.
 • Konkurencyjne ceny to u nas standard. Nie zaskoczymy kosztami naprawy. Zawsze doradzimy i pomożemy dokonać właściwy wybór czy naprawa będzie dla Państwa opłacalna czy nie.
 • Diagnoza i wycena naprawy jest u nas zawsze bezpłatna. Płacą Państwo dopiero po wykonanej pozytywnej naprawie.
 • Wykonujemy naprawy również dla innych serwisów RTV. Zapewniamy atrakcyjne warunki i miłą współprace. W końcu trzeba sobie pomagać, ponieważ dla Nas wszystkich liczy się to, aby każdy sprzęt otrzymał nowe życie. Im więcej sprzętów naprawionych, tym nasze środowisko staje się lepsze. To co można naprawić po prostu naprawiamy.

Codziennie naprawiamy usterki związane z naprawą zasilania, naprawą kart graficznych układów BGA i SMD, programowaniem biosu, regeneracją ścieżek po uszkodzeniach mechanicznych aż po wymianę podzespołów takich jak matrycę, obudowy, zawiasy czy dyski HDD/SSD, kończąc na usterkach programowych. Jesteśmy uniwersalni i dostosowani do Państwa potrzeb.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.    Zapoznaj się z polityką prywatności   
AKCEPTUJĘ