Serwis laptopów

Skutecznie i niedrogo przywrócimy sprzęt do dalszego działania a po naprawie wystawimy pisemną gwarancję. Specjalizujemy się w naprawie laptopów, komputerów PC i konsol XBOX, Playstation. Zapraszamy do nas lub spakuj bezpiecznie sprzęt, a My odbierzemy go do naprawy naszym kurierem.

Zgłoś zlecenie naprawy sprzętu
Naprawy laptopów
ul. Trockiego 43, 30-394 Kraków
Kontakt:
+48 510 213 268
Pracujemy:
Pon-pt: 9-17, sob.: 10-14

Serwis laptopów, komputerów PC, konsol w Krakowie

Wieloletnie doświadczenie - własny warsztat IT

Działamy na terenie całej Polski. Można dostarczyć do Nas sprzęt osobiście lub zlecić nam odbiór przez Naszego kuriera bez wychodzenia z domu. Wystarczy spakować bezpiecznie sprzęt, całą logistykę bierzemy na siebie.

GWARANCJA

Na każdą naprawę bierzemy pełną odpowiedzialność, dlatego udzielamy pisemnej gwarancji.

od 3 - 12 miesięcy

BEZPŁATNA DIAGNOZA

Weryfikujemy uszkodzenie i wyceniamy naprawę. To ty podejmujesz ostateczną decyzję. Wycena nic nie kosztuje.

Darmowa diagnoza

PRZYSTĘPNE CENY

Nie pośredniczymy w naprawach, posiadamy własne zaplecze serwisowe, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny.

Konkurencyjne ceny

Serwis laptopów, komputerów PC i konsol XBOX, Playstation

Bezpłatna diagnoza i profesjonalna naprawa

Wiemy, że elektronika to dziś niezbędny element wielu aspektów życia codziennego, dlatego jakakolwiek awaria może powodować wiele problemów. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom klientów, prowadzimy szybki i kompleksowy serwis sprzętów komputerowych, w tym laptopów poleasingowych, biznesowych oraz konsumenckich. Zależy nam, aby nasi Klienci otrzymali fachową oraz korzystną dla nich pomoc. Naprawy komputerów finalizujemy pisemną gwarancją, a opłaty przyjmujemy jedynie za udaną konserwację! Przyjęcie sprzętu oraz oszacowanie kosztów są bezpłatne.

Serwis laptopów – tanio i profesjonalnie

Gwarantujemy satysfakcję ze zrealizowanego zlecenia. Nasz serwis laptopów wyróżnia pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do zlecenia. Wszelkie powierzone zadania realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasz serwis komputerowy to gwarancja przywrócenia sprawności każdego uszkodzonego sprzętu. Awaria to nie zawsze konieczność zakupu nowego urządzenia. Warto skorzystać ze sprawdzonych usług naprawy komputerów. Jako doświadczeni specjaliści sprawnie uporamy się z każdą usterką. Niezależnie od tego, gdzie w Polsce są nasi Klienci, naprawa komputerów w serwisie ABCLAP jest dla nich możliwa. My zajmiemy się odebraniem oraz odesłaniem sprzętu, dlatego formalności nie będą stanowić problemu.

Sprawdzony serwis laptopów

Cechuje nas przede wszystkim kompetencja. Zdobyte doświadczenie oraz nieustanne pogłębianie wiedzy na temat nowoczesnej elektroniki sprawiają, że naprawa komputerów przebiega rzetelnie i sprawnie. Naszym celem jest jak najlepsza relacja z klientem. Jako profesjonalny serwis komputerowy staramy się dopasować zakres oferowanych usług do jego potrzeb. Spełnienie wszelkich oczekiwań konsumentów to niezawodna promocja usług. Nasza działalność obejmuje serwis laptopów wielu popularnych marek. Zapraszamy do zlecenia naprawy online. Jeśli chcesz znaleźć serwis laptopów tanio, zdecydowanie warto zapoznać się z naszą ofertą. Cena jest adekwatna do wysokiej jakości wykonywanych usług. Przyjmujemy do serwisu wszystkie komputery. Naprawa przebiega przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Czas realizacji zleceń uzależniony jest od rodzaju usterki.

Naprawy bez wychodzenia z domu

Ogólnopolski serwis laptopów

Zlecimy odbiór laptopa przez Naszego kuriera z każdej części Polski, a po naprawie, odeślemy go pod wskazany adres.

#zostańwdomu

Bezpieczny transport przesyłki na terenie Polski.

Nie musisz już szukać serwisu laptopów w swojej okolicy,

Zleć naprawę online, resztą się już zajmiemy.