Serwis konsol

Skutecznie i niedrogo przywrócimy sprzęt do dalszego działania a po naprawie wystawimy pisemną gwarancję. Specjalizujemy się w naprawie konsol XBOX/Playstation, laptopów i komputerów PC. Zapraszamy do nas lub spakuj bezpiecznie sprzęt, a My odbierzemy go do naprawy naszym kurierem.

Zgłoś nam sprzęt do naprawy
Serwis laptopów i Konsol
ul. Trockiego 43, 30-394 Kraków
Kontakt:
+48 510 213 268
Pracujemy:
Pon-pt: 9-17, sob.: 10-14

Serwis laptopów, komputerów PC, konsol w Krakowie

Wieloletnie doświadczenie - własny warsztat IT

Działamy na terenie całej Polski. Można dostarczyć do Nas sprzęt osobiście lub zlecić nam odbiór przez Naszego kuriera bez wychodzenia z domu. Wystarczy spakować bezpiecznie sprzęt, całą logistykę bierzemy na siebie.

GWARANCJA

Na każdą naprawę bierzemy pełną odpowiedzialność, dlatego udzielamy pisemnej gwarancji.

od 3 - 12 miesięcy

BEZPŁATNA DIAGNOZA

Weryfikujemy uszkodzenie i wyceniamy naprawę. To ty podejmujesz ostateczną decyzję. Wycena nic nie kosztuje.

Darmowa diagnoza

PRZYSTĘPNE CENY

Nie pośredniczymy w naprawach, posiadamy własne zaplecze serwisowe, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny.

Konkurencyjne ceny

Serwis laptopów, komputerów PC i konsol XBOX, Playstation

Bezpłatna diagnoza i profesjonalna naprawa

Wiemy, że elektronika to dziś niezbędny element wielu aspektów życia codziennego, dlatego jakakolwiek awaria może powodować wiele problemów. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom klientów, prowadzimy szybki i kompleksowy serwis komputerów, w tym laptopów poleasingowych, biznesowych oraz konsumenckich. Zależy nam, aby nasi Klienci otrzymali fachową oraz korzystną dla nich pomoc. Naprawy komputerów finalizujemy pisemną gwarancją, a opłaty przyjmujemy jedynie za udaną konserwację! Przyjęcie sprzętu oraz oszacowanie kosztów są bezpłatne.

Serwis laptopów – tanio i profesjonalnie

Gwarantujemy satysfakcję ze zrealizowanego zlecenia. Nasz serwis laptopów wyróżnia pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do zlecenia. Wszelkie powierzone zadania realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasz serwis komputerowy to gwarancja przywrócenia sprawności każdego uszkodzonego sprzętu. Awaria nie zawsze oznacza konieczność zakupu nowego urządzenia. Warto skorzystać ze sprawdzonych usług naprawy komputerów. Można mieć pewność, że po powrocie sprzęt będzie działał bez przeszkód.

Doświadczony serwis komputerowy

Jako doświadczeni specjaliści sprawnie uporamy się z każdą usterką. Niezależnie od tego, gdzie w Polsce są nasi Klienci, naprawa komputerów w serwisie ABCLAP jest dla nich możliwa. My zajmiemy się odebraniem oraz odesłaniem sprzętu, dlatego formalności nie będą stanowić problemu. Naprawa komputerów odbywa się w naszej głównej siedzibie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Naprawy komputerów w zależności od rodzaju awarii opierają się najczęściej na wymianie podzespołów na nowe. Czyścimy i sprawdzamy każdy sprzęt, aby mieć pewność, że wszystko zostało wykonane prawidłowo, a błąd już nie występuje.

Sprawdzony serwis laptopów

Cechuje nas przede wszystkim kompetencja. Zdobyte doświadczenie oraz nieustanne pogłębianie wiedzy na temat nowoczesnej elektroniki sprawiają, że naprawa komputerów przebiega rzetelnie i sprawnie. Naszym celem jest jak najlepsza relacja z klientem. Jako profesjonalny serwis komputerowy staramy się dopasować zakres oferowanych usług do jego potrzeb. To jedna z cech, dzięki której szczycimy się renomą na tle konkurencji. Proponujemy serwis laptopów Lenovo, choć to nie jedyna marka, jaką naprawiamy. Podejmujemy się zleceń bez względu na markę danego sprzętu. Mamy duże doświadczenie w serwisie laptopów HP, MAC i wielu innych firm. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług.

Skuteczne naprawy komputerów

Spełnienie wszelkich oczekiwań konsumentów to niezawodna promocja usług. Nasza działalność obejmuje serwis laptopów wielu popularnych marek. Zapraszamy do zlecenia naprawy online. Jeśli chcesz znaleźć serwis laptopów tanio, zdecydowanie warto zapoznać się z naszą ofertą. Cena jest adekwatna do wysokiej jakości wykonywanych usług. Przyjmujemy do serwisu wszystkie komputery. Naprawa przebiega przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Czas realizacji zleceń uzależniony jest od rodzaju usterki.

Profesjonalny serwis komputerowy

Niektóre awarie, choć wydają się poważne, wcale nie muszą oznaczać konieczności kupowania nowego sprzętu. W wielu sytuacjach wystarczy skorzystać z naszych usług naprawy komputerów. Skrupulatnie sprawdzamy i analizujemy przyczyny usterek, a następnie sprawnie się ich pozbywamy. Serwis komputerowy odgrywa ważną rolę w sprawnym funkcjonowaniu elektroniki. W wielu przypadkach warto oddać tam sprzęt nie tylko, aby go naprawić, lecz również wyczyścić. Nasz serwis laptopów szczyci się renomą wśród klientów. Przekłada się na to przede wszystkim jakość naszej pracy.

Naprawy bez wychodzenia z domu

Ogólnopolski serwis laptopów

Zlecimy odbiór laptopa przez Naszego kuriera z każdej części Polski, a po naprawie, odeślemy go pod wskazany adres.

#zostańwdomu

Bezpieczny transport przesyłki na terenie Polski.

Nie musisz już szukać serwisu laptopów w swojej okolicy,

Zleć naprawę online, resztą się już zajmiemy.