ul. Trockiego 43, 30-394 Kraków
Pracujemy: pon-pt 9-17, sob: 10-14
Kontakt: +48 510 213 268

Żadnych ukrytych kosztów Bezpłatna diagnoza

Serwis Laptopów i Konsol ABCLAP
ul. Trockiego 43, 30-394 Kraków

tel. 510 213 268 Naprawy z gwarancją
Przyjdź do Nas!

Profesjonalne naprawy Laptopów i Konsol

Serwis Laptopów i Konsol ABCLAP to gwarancja profesjonalnie przeprowadzonej naprawy.

Czym się zajmujemy?

Serwis Laptopów i Konsol ABCLAP specjalizuje się w naprawie laptopów wszystkich producentów w tym laptopy marki Apple, konsole XBOX360, XBOX One, PlayStation2, PS3, PS4, PS5 jak również konsole Nintendo Switch. Nasza wiedza i doświadczenie sięga już ponad 16lat i pomimo tak dużego doświadczenia w dobie rozwoju technologii jako serwis systematycznie zgłębiamy wiedzę wypracowując “Know how” wszelkich usterek sprzętowych.

Naprawiamy sprzęty takie jak:

Konsole i Pady

Serwisujemy pogwarancyjnie pady i konsole Xbox 360, Xbox One, Xbox series, Playstation 3, PS4, PS5, Nintendo Switch Lite, Nintendo OLED

Laptopy

Specjalizujemy się w naprawie laptopów wszystkich producentów m.in: ASUS, ACER, APPLE, DELL, HP, LENOVO, MSI, HUAWEI, TOSHIBA czy XIAOMI.

Komputery PC

Naprawy komputerów PC, modernizacje, Tuning czy składanie komputerów od podstaw pod określone wymagania to nasza specjalizacja. 

Dlaczego warto wybrać Serwis Laptopów i Konsol ABCLAP?

16

Lat doświadczenia

31790

Godzin serwisowych

12067

naprawionych sprzętów

Serwis laptopów, komputerów PC, konsol w Krakowie

Gwarancja na naprawę

Zdajemy sobie sprawę, że naprawa musi być skuteczna a sprzęt ma działać bezawaryjnie jak najdłużej, dlatego na każdą naprawę elektroniki i wymianę komponentów BGA dajemy 12 miesięcy pisemnej gwarancji. 

Bezpłatna diagnoza

Weryfikujemy uszkodzenie i wyceniamy naprawę. To ty podejmujesz ostateczną decyzję. Wycena nic nie kosztuje. Jeśli naprawa okaże się nieopłacalna dla Ciebie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. 

Przystępne ceny

Nie pośredniczymy w naprawach sprzętów, posiadamy własne zaplecze serwisowe, dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, bo wszystkie naprawy wykonywane są u nas.

Ochrona i poufność danych

Podczas wszystkich czynności serwisowych zapewniamy pełną poufność danych znajdujących się na nośnikach. Gwarantujemy, że dane nie będą powielane i udostępniane podmiotom trzecim. Szanujemy prywatność naszych klientów.

BLOG

Serwis Konsol Xbox, PlayStation oraz Nintendo Switch

Bezpłatna diagnoza i profesjonalna naprawa

Wiemy, że elektronika to dziś niezbędny element wielu aspektów życia codziennego, dlatego jakakolwiek awaria może powodować wiele problemów. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom klientów, prowadzimy szybki i kompleksowy serwis komputerów, w tym laptopów poleasingowych, biznesowych oraz konsumenckich. Zależy nam, aby nasi Klienci otrzymali fachową oraz korzystną dla nich pomoc. Naprawy komputerów finalizujemy pisemną gwarancją, a opłaty przyjmujemy jedynie za udaną konserwację! Przyjęcie sprzętu oraz oszacowanie kosztów są bezpłatne.

Serwis konsol – tanio i profesjonalnie

Gwarantujemy satysfakcję ze zrealizowanego zlecenia. Nasz serwis konsol wyróżnia pełny profesjonalizm oraz indywidualne podejście do zlecenia. Wszelkie powierzone zadania realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasz serwis to gwarancja przywrócenia sprawności każdej uszkodzonej konsoli. Awaria nie zawsze oznacza konieczność zakupu nowego urządzenia. Warto skorzystać ze sprawdzonych usług naprawy konsol. Można mieć pewność, że po powrocie sprzęt będzie działał bez przeszkód.

Doświadczony serwis komputerowy

Jako doświadczeni specjaliści sprawnie uporamy się z każdą usterką. Niezależnie od tego, gdzie w Polsce są nasi Klienci, naprawa komputerów w serwisie ABCLAP jest dla nich możliwa. My zajmiemy się odebraniem oraz odesłaniem sprzętu, dlatego formalności nie będą stanowić problemu. Naprawa komputerów odbywa się w naszej głównej siedzibie pod okiem wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Naprawy komputerów w zależności od rodzaju awarii opierają się najczęściej na wymianie podzespołów na nowe. Czyścimy i sprawdzamy każdy sprzęt, aby mieć pewność, że wszystko zostało wykonane prawidłowo, a błąd już nie występuje.

Sprawdzony serwis laptopów

Cechuje nas przede wszystkim kompetencja. Zdobyte doświadczenie oraz nieustanne pogłębianie wiedzy na temat nowoczesnej elektroniki sprawiają, że naprawa komputerów przebiega rzetelnie i sprawnie. Naszym celem jest jak najlepsza relacja z klientem. Jako profesjonalny serwis komputerowy staramy się dopasować zakres oferowanych usług do jego potrzeb. To jedna z cech, dzięki której szczycimy się renomą na tle konkurencji. Proponujemy serwis laptopów Lenovo, choć to nie jedyna marka, jaką naprawiamy. Podejmujemy się zleceń bez względu na markę danego sprzętu. Mamy duże doświadczenie w serwisie laptopów HP, MAC i wielu innych firm. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług.

Skuteczne naprawy komputerów

Spełnienie wszelkich oczekiwań konsumentów to niezawodna promocja usług. Nasza działalność obejmuje serwis laptopów wielu popularnych marek. Zapraszamy do zlecenia naprawy online. Jeśli chcesz znaleźć serwis laptopów tanio, zdecydowanie warto zapoznać się z naszą ofertą. Cena jest adekwatna do wysokiej jakości wykonywanych usług. Przyjmujemy do serwisu wszystkie komputery. Naprawa przebiega przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Czas realizacji zleceń uzależniony jest od rodzaju usterki.

Profesjonalny serwis komputerowy

Niektóre awarie, choć wydają się poważne, wcale nie muszą oznaczać konieczności kupowania nowego sprzętu. W wielu sytuacjach wystarczy skorzystać z naszych usług naprawy komputerów. Skrupulatnie sprawdzamy i analizujemy przyczyny usterek, a następnie sprawnie się ich pozbywamy. Serwis komputerowy odgrywa ważną rolę w sprawnym funkcjonowaniu elektroniki. W wielu przypadkach warto oddać tam sprzęt nie tylko, aby go naprawić, lecz również wyczyścić. Nasz serwis laptopów szczyci się renomą wśród klientów. Przekłada się na to przede wszystkim jakość naszej pracy.

.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.    Zapoznaj się z polityką prywatności   
AKCEPTUJĘ