ul. Trockiego 43, 30-394 Kraków
Pracujemy: pon-pt 9-17, sob: 10-14
Kontakt: +48 510 213 268

Serwis, naprawa laptopów

Naprawa laptopów, serwis komputerowy w Krakowie.

 

Wiemy, jak ważny jest dziś sprawny komputer przenośny. Zajmujemy się więc profesjonalną naprawą laptopów wszystkich producentów. Przyjmujemy komputery marek m.in. Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, HP, MSI, Samsung, Fujitsu Siemens, Sony Vaio, Toshiba, Apple / Mac, Huawei, Xiaomi. Naprawa laptopów, to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Podejmujemy się nawet bardzo skomplikowanych usterek. Naprawa laptopów to nasza pasja. Przeprowadzamy szczegółową diagnozę sprzętu, aby serwis przeszedł bezproblemowo. Laptopy to narzędzie pracy wielu ludzi, dlatego do ich naprawy podchodzimy z zaangażowaniem. Sprawnie i kompleksowo rozwiązujemy każdy problem.

Profesjonalna naprawa laptopów


Posiadamy ponad 11 lat doświadczenia i kilkaset pozytywnie przeprowadzonych napraw o różnym poziomie skomplikowania. Laptopy to jedne ze sprzętów, które obejmuje nasz serwis. Zajmujemy się elektroniką — wymieniamy podzespoły, optymalizujemy i instalujemy oprogramowanie. Dysponujemy bogatym zapleczem serwisowym, doświadczeniem i dostępem do ogromnej ilości części zamiennych, dzięki czemu możemy przyjąć każdy laptop. Naprawa jest finalizowana pisemną gwarancją. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia.

Naprawa laptopów przez specjalistów – sprawdzona usługa


Konieczność oddania elektroniki do serwisu dla wielu osób jest problematyczna, niektórzy obawiają się powierzyć sprzęt serwisom. Naprawa laptopów realizowana jest wyłącznie przez osoby z doświadczeniem. Przekłada się to na pełną satysfakcję Klienta decydującego się przekazać swój sprzęt w nasze ręce. Przyjmujemy zlecenia bez względu na to, jakiej marki jest laptop. Naprawa odbywa się za pośrednictwem sprawdzonych narzędzi, natomiast wymieniane podzespoły są nowe. Dzięki temu klienci mają gwarancję, iż sprzęt będzie działał nienagannie.

Oferowany zakres usług:

  • Instalacja i optymalizacja oprogramowania Windows 
  • Usuwanie wirusów, trojanów, programów szpiegujących itp.
  • Kopiowanie danych / Backup
  • Naprawa / programowanie BIOS-u
  • Naprawa laptopów po zalaniu 
  • Naprawa płyt głównych ( układy zasilania / ładowania )
  • Wymiana podzespołów RAM, HDD, SSD itp.
  • Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia 
  • Wymiana matryc LCD/LED
  • Wymiana układów SMD / BGA

U nas zapłacisz tylko wtedy, gdy laptop zostanie naprawiony! Nie pobieramy opłat za przyjęcie i oszacowanie kosztów związanych z laptopem i jego naprawą. Zapraszamy na bezpłatną diagnozę sprzętu, jeżeli pojawiły się oznaki jego uszkodzenia. Jeśli chodzi o poleasingowe czy konsumenckie laptopy naprawa dostarczonych sprzętów w naszym serwisie również jest możliwa. Nie pośredniczymy w naprawach. Wszystkie zlecenia realizowane są w naszym warsztacie IT, dzięki czemu możemy Państwu zaoferować krótsze terminy realizacji (przeważnie do kilku dni roboczych) oraz konkurencyjne ceny usług.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.    Zapoznaj się z polityką prywatności   
AKCEPTUJĘ